Kontrolloni cdo gje nga SmartPhone

WebMarket

DYQANI JUAJ ONLINE

OPSIONET QE JU DUHEN PER SUKSES NE SHITJET ONLINE

...
...

Pse Ne?

WebMarket, eshte nje sistem inovativ, i cili sjell me kujdes opsionet te cilat i duhen nje biznesi per te shitur online dhe per te rritur pranine e tij ne boten dixhitale

 • Përditësime

  Tools & Plugins
  Suport & Përditësime falas pa tarifa shtesë.

 • Pagesa

  Pervec opsionit cash on delivery, sistemi permban nje shume llojshmeri te pagesave online si PayPal, Stripe, 2Checkout, Iyzico etj...

 • Marketing

  Tools & Plugins per fushata marketingu
  SEO - ndërlidhet me Motorin Kërkues Google, Bing etj, ky proces tërheq më shumë vizitore në website.

 • Raporte

  Shikoni cdo raport per shitje, sasi, vizitore, klikime, paisje etj...

Paneli

Përdorni një panel të vetëm për të menaxhuar porositë, klientët dhe pagesat kudo qe ndodheni. Fitoni kohe dhe njohuri që ju nevojiten për te rritur biznesin tuaj.

Kurseni Para

Duke u ber pjes e WebMarket ju do te perfitoni nje sistem profesional me opsione te panumerta me nje cmim shume te volitshem.

Tools & Plugins

Free and cheap marketing tools and plugins .

Përditësime

Përditësime falas pa tarifa shtesë.

...
...
MENAXHO

Njoftohu per gjithçka nga SmartPhone

App per tu njoftuar ne kohe reale per shitjet, kerkesat apo njoftime te ndryshme ne sistem

Cdo gje me lehte me WebMarket - .

me shume

Keni pyetje?

Nuk jeni i sigurt se si mund te punoni me ne? Pse duhet të abonoheni tek WebMarket?

Këtu janë përgjigjet për disa nga pyetjet më të zakonshme që dëgjojmë nga klientët tanë

Të dhënat janë të sigurta pasi ato jane te enkriptuara.
Sistemi i WebMarket ofron modulet e POS (Point of Sale - Pika e shitjes) dhe Magazine, te cilat nderlidhen duke mundesuar perditesimin e gjendjes ne kohe reale.
Pervec opsionit cash on delivery, sistemi permban nje shume llojshmeri te pagesave online si PayPal, Stripe, 2Checkout, Iyzico, etj...
Ju mund te perditesoni dhe rinovoni kontraten tuaj ne baze te opsioneve qe ju nevojiten.
Sistemi permban certifikate sigurie SSL dhe e instalon ate ne menyre automatike
Pjese e WebMarket mund te beheni duke plotesuar formen e regjistrimit.

Regjistrohu

Suksesi juaj është suksesi ynë

Behuni pjese e WebMarket, Opsionet qe permban sistemi e bejne me te lehte te punosh me produktet, porositë, klientët, kategoritë, vlerësimet etj...
thjesht plotësoni formularin, jemi të sigurt se mund të ndërtojmë gjëra të shkëlqyera së bashku

Shërbime të integruara

Opsione të panumërta

Teknologji e Lartë

Sistem Interaktiv

Zgjidhni domainin dhe krijoni BRANDIN tuaj online me WebMarket

Filloni suksesin online me ne

Regjistrohu